MARDİN ECZACI ODASI TEB DUYURULARI ECZANELERİN SGK VE SURİYE KOLİLERİNİN KURUMA ODAMIZ TARAFINDAN GÖTÜRÜLMESİ

ECZANELERİN SGK VE SURİYE KOLİLERİNİN KURUMA ODAMIZ TARAFINDAN GÖTÜRÜLMESİ

Değerli Meslektaşlarımız,

Ankara Kavaklıdere Sağlık Sosyal Güvenlik Merkezi eczanelerin kargo yoluyla gönderdikleri  reçetelerde sıkıntı yaşadıklarını, eczanelerin mağduriyet yaşamaması için Oda tarafından toplu olarak reçetelerin  getirilmesinin daha doğru olacağını tarafımıza bildirmişlerdir.

Daha öncesinde de bazı meslektaşlarımız kargo ile sıkıntılar yaşadığından dolayı kolilerin kuruma gönderilmesinin Odamızca yapılmasına karar verildi.

Bu bağlamda eczaneler gene aynı şekilde kolilerini hazırlayacaklar. SGK ve Suriye reçetelerine ait kolileri eczacı odasına teslim ettiğine dair tutanağı dolduracak iki adet çıktı alınacak. ( SGK Reçetelerin Odaya Teslim Tutanağı İçin Tıklayınız Suriye  Reçetelerin Odaya Teslim Tutanağı İçin Tıklayınız)  Kolilerin Eczacı Odası Tarafından Ankara Kavaklıdere Sağlık Sosyal Güvenlik Merkezi Etlik deposuna teslim edileceğine dair tutanak doldurulacak iki adet çıktı alınacak.  Suriye reçetelerin Ertuğrul Gazi Sağlık Sosyal Güvenlik Merkezine teslim edildiğine dair tutanak doldurulacak iki adet çıktı alınacak (SGK Reçetelerin Kuruma Teslim Tutanağı İçin Tıklayınız Suriye Reçetelerin Kuruma Teslim Tutanağı İçin Tıklayınız, )

Yukarıda bulunan tutanaklardan ikişer adet doldurulup çıkartılacak ve koliler üzerinde hazır bulundurulacak. Oda elemanımız eczaneden kolileri teslim alacak. Teslim alırken Eczacı Odasına teslim tutanaklarına imza atıp bir tanesini eczacıya verecek. Kuruma teslim edildikten sonra, kuruma teslim edildiğine dair tutanak tarafımızca eczaneye teslim edilecektir.

Kutu başı 10 TL hizmet bedeli tarafımızca alınacak.

Her ayın 12’sinde MİDYAT,NUSAYBİN,ÖMERLİ,YEŞİLLİ,KABALA,ORTAKÖY kolileri oda tarafından eczanelerden alınacak. Her ayın 13’de KIZILTEPE,DERİK,MAZIDAĞI (KIZILTEPE BELDELERİ) İSTASYON, ve GÖKÇE kolileri oda tarafından alınacak. Her ayın 14’de ARTUKLU eczanelerin koliler Oda tarafından eczanelerden alınacaktır.

 

Mardin Eczacı Odası

Yönetim Kurulu

26.02.2018 - Okunma Sayısı : 909