MARDİN ECZACI ODASI FLASH HABERLER WEB SİTEMİZ YENİLENDİ

WEB SİTEMİZ YENİLENDİ

Değerli Meslektaşlarımız

Sizlere daha iyi hizmet suna bilmek adına web sitemizi yenilenmiş bulunmaktayız. Bu hizmetin tam olarak sağlanabilmesi için siz değerli üyelerimizin bize yardımcı olması büyük önem arz edecektir. Bu nedenle aşağıda belirtiğimiz işlemlerin tarafınızca en kısa sürede yapılmasını önemle rica ederiz.

Aşağıda şekil 1 de görülen yerden “ ÜYE GİRİŞİ”ni tıklayınız. Şekil 2 görülen “Sicil No” bölümüne oda sicil numaranızı yazacaksınız. (4347…..)  şifre bölümüne TC numaranızın ilk beş rakamını yazıyorsunuz.   

 

                        

(Şekil1)                                                                                                     (Şekil2)

Üye girişi yaptıktan sonra açılacak olan ekranda “HESABIM” denilen kısım tıkayınız.(şekil 1) daha sonra açılacak bölümden (şekil2) bilgilerim kısmını tıklayınız.

            

     Şekil 1                                                                   şekil 2

Açılacak olan bölümde mutlak sürece “Eczane Adres, Eczane Adres Tarifi ve Telefonu” güncelleyiniz. Nöbet açısından çok önemli. Eczane adres tarifi olabildiğince hastaların bulabileceği şekilde açık net yazınız.  

 

Yeni sitemizle birlikte artık vatandaşlarımızın nöbetçi eczanelerimize daha kolay ulaşması sağlanmıştır.

 

Üyelerimiz eczaneler astıkları nöbet kağıtlarını yukarda görünen “NÖBET KARTI YAZDIR” bölümünden seçecektir. Eczanelere ve başka yerlere burada çıkarılan kartlar dışında kendi yazdıkları kartları asmayacaktır. Asanlar hakkında nöbette haksız rekabete sebebiyet vermeden soruşturma açılacaktır.

 

“NÖBETÇİ ECZANELER ARTIK CEPTE”  uygulamasını da bölgemizde başlatmış bulunmaktayız.  Sitede bulunan şekildeki kısımdan girilerek cep telefonlarına uygulamayı “Google Play”  “App Store” linklerinden indirebilirsiniz.  

 

 

 

Nöbetçi eczane cep telefonu uygulamasının  vatandaşlar arasında yaygınlaşması için tüm meslektaşlarımız ve eczane çalışanlarımızın kendi sosyal hesaplarında paylaşım yapmaları, hastaların  nöbetçi eczaneye  daha kolay ulaşmasında büyük önem arz edecektir.

26.07.2016 - Okunma Sayısı : 2610